Історія нашого дошкільного закладу

Історія дитячого дошкільного закладу № 272 почалася в 1981 році.

Саме в цьому році Запорізький магнітофонний завод «Весна» збудував для діточок своїх співробітників дитячий садочок.

Тоді було все вперше...

Перша завідуюча – Краснянська Світлана Дорофіївна.

Перший методист – Половкова Ганна Олексіївна.

Перша медична сестра – Власенко Лідія Семенівна.

Перший кухар – Плювако Раїса Василівна.

Перші вихователі: Гупалова Людмила Василівна, Бушля Людмила Олександрівна, Шляніна Ірина Анатоліївна, Балацька Ірина Валеріївна.

Це вони придумали таку забавну назву дитячому садочку – «Гномик».

Це вони зустріли перших маленьких вихованців, перших «гномиків».

З кожним днем «гномиків» ставало все більше і більше, а нова будівля наповнювалася їх дзвінким сміхом.

І почалася копітка робота...

Приходили діти, відкривалися нові групи, штат дитячого закладу розширювався: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, логопед, кухарі, пралі і т.д.

Всі робітники дуже піклувалися про своїх вихованців: провести цікаві заняття, прибрати, смачно нагодувати, попрати, а головне - щоб дітки були веселими та здоровими, тому що «...турбота про здоров'я - це найважливіший труд вихователя. Від життєздатності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили». Саме ці слова В.А.Сухомлинського стали головними в роботі всього колективу дитячого закладу.

І в 1986 році, за проханням завідуючої та методиста, заводом «Весна» була збудована велика спортивна зала.

Колектив дошкільного закладу став натхненно працювати над проблемою фізичного виховання дітей: з'явився інструктор з фізкультури, систематизувалися заняття з фізкультури, проводились семінари, поповнювалось обладнання. В цей час, з метою обміна досвідом, до дитячого садка приїзджають делегації з різних міст України та зарубіжжя – Німеччини, Китаю, Польщі, Чехословаччини.

А сьогодні, дошкільному навчальному закладу комбінованого типу вже 25 років. «Гномик» - це Країна Щасливого дитинства, Країна Здоров'я, Творчості, Майстерності, Вихованості.

Педагогічний колектив, фахівці разом з батьками допомагають маленькій дитині рости здоровою, пізнавати себе, навколишній світ, визначати своє «Я», секрети власного таланту.

Навчально-виховна робота здійснюється в таких напрямках:

Формування естетичного смаку у дітей на заняттях та в повсякденному житті.

Формування фізично досконалої дитини, зміцнення здоров'я та підвищення працездатності.

Розвиток інтелектуальних та пізнавальних здібностей: сучасні підходи до виховання та навчання, використання нових технологій в освітньо-виховному процесі.

Педагогічний колектив – це талановиті, працьовиті, щирі на добро і ласку до дітей педагоги, яким притамана освіченість, духовність, розум, золоті руки, почуття краси і міри. Вихователі, психолог, методист, дефектологи, логопеди, музичні керівники, фіз.інструктор, вкладаючи своє серце, вміння, наснагу, художній смак, допоможуть скорегувати розвиток кожної дитини, прийдуть на допомогу батькам.

Кiлькiсть переглядiв: 275

Коментарi